Наші проекти

Реалізовані проекти "Основа Захід"

 

Три зблоковані житлові будинки по вул. Кримській у Львові

 

Будівельна компанія «Основа-Захід» реалізувала проект щодо спорудження трьох зблокованих 2х-квартирних малоповерхових житлових будинків з вбудованими гаражами по вул. Кримській у Львові.

Загальна площа будинків — 3 269,4 м2.  Загальна площа земельних ділянок становить1500 кв.м., до кожної є свій власний заїзд машиною і вхід. Зручне планування, панорамні великі вікна, тераси з видом на паркову зону.

 

ЖК «COMFORT CITY» у м.Ужгород

 

ЖК «COMFORT CITY» — це сучасний торгово-житловий комплекс з розвинутою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням.

 

ЖК «Comfort City» — це монолітно-каркасний комплекс комфорт-класу, що складається із двох черг будівництва по 7 поверхів, має закриту внутрішню прибудинкову територію з відкритим паркувальним майданчиком. Будівництво першої черги було розпочате на початку 2019 році і буде повністю закінчене у 2020-му.

https://comfort-city.uz.ua/

 

 

КОТЕДЖІ НА САДОВІЙ 26, с.Сокільники

 

КОТЕДЖІ НА САДОВІЙ - комплекс комфортабельних суміщених будинків (таунхаусів), що знаходиться в с. Сокільники, і чудово підійде людям, які при виборі житла віддають перевагу тиші та екологічності.

Початок будівництва - 2019, 4 квартал, здача в експлуатацію - 2020, 4 квартал. Кількість котеджів- 14 шт., загальна площа  одного котеджу від 139-146 м.кв. Паркінг - відкритий, а також вбудовані гаражні бокси.

Інфраструктура. На відстані 1 кілометра розташовані ресторани, магазини, аптеки, АЗС, пошта. Усього за 12 хв на авто можна дістатися  ТРЦ King Cross Leopolis, та  гіпермаркету “Ашан”. 
Ще однією перевагою є те, що до центру Львова можна дістатися всього за 24 хв.

 
 
 
© 2012 компанія «Основа-Захід» • office@osnova-zahid.com • контактна інформація та розташування
 
Розробка сайту - comfortbud.ua